گذشته

دیشت با فاطمه و باران فیلم گذشته را دیدیم ! عالی بود ! گو اینکه با پایان بندی فیلم مشکل داشتم ولی خوب بود ! فضای فیلم خیلی دلچسب و شرقی بود ! کلن توی فضای فیلم هستم هنوز ! صبح از سرویس جا ماندم !( جا نماندم سرویس نیامد ) بعد دست بر قضا یکی از دوستان قدیم را دیدم ! روزگار با انسان چه می کند ! زمانی با همین دوستم روزی نبود که از هم خبر نداشته باشیم ! اما بعد ....... ناگفته بماند بهتر است شاید اشتباه بزرگ زندگی او در دوستی من بودم و اشتباه من او ! به هرحال گذشته دست از سر آدم برنمی دارد !

پی نوشت : جالب ماجرا باران دختر فاطمه است که نشسته بود با ما گذشته را می دید ! طفلکم آخرهای فیلم دیگر خسته شده بود اینقدر لوکیش فیلم محدود و دیالوگ ها طولانی بود ! اما با همه ی ِ اینا خوب تحمل کرد عزیزکم

/ 7 نظر / 14 بازدید
عارف

سلام[قلب]وای چقد زیباست[گل] من خیلی از وبلاگت خوشم اومده چون زیبا و پر محتواست[لبخند]منو با اسم وبلاگم بلینک و بگو تورو با چه اسمی بلینکم؟

affa

گاهی گذشته جهنمه حال ماست

mbz

زيباست. مثل فيلم هاي ديگر آقاي فرهادي. [گل]

فاطمه

چه شب خوبی بود. من دوباره فیلم را این بار بدون باران دیدم . شب آخر بود . و سینما لبالب از جمعیت. چون یک هفته در از فکر این فیلم رهایی نداشتم. همان شب نسخه ویدیویی فیلم هم وارد کلوپ شد جالبه که باران تا حال سه بار دیگه فیلم رو با زبان اصلی دیده. از دست این بچه ها.

عارف بیدل

اگه دقت کنی وقتی کسی درخواست تبادل لینک می کنه و می خواد که لینک وبلاگش در صفحه ات قرار بگیره, اول کاری که می کنه از شما و وبلاگت تعریف می کنه بعد درخواستشو میگه. این روش اغلب مردم است, اول تعریف و تمجید میکنن, درست مثل اینکه مبلغی داده باشند, بعد خواسته شان را می گویند. توو این مملکت اگه کسی از کسی دیگر حسابی شروع به تعریف بکنه, اون فرد باید هوای خودش رو داشته باشه چون معلومه نقشه ای در کاره.

مژگان

سلام عزیزم صفحه ات خیلی زیبا شده یه جوریه انگار داری صفحه یه کتاب داستان را نگاه میکنی واقعا دوست ندارم ببندمش یه حس خوب دارم ممنون