من و خودم

گاهی فکر می کنم خوشبختی در یاد گرفتن یک مطلب تازه است و یاد گرفتن خوب دیدن و داشتن آدمهایی در اطرافت که حتی در پریشانی ِ شب های ِ دراز هم درکت کنند و بفهمند حالا حالت زیاد مساعد نیست و شاید بودن ِ یک کامنت گذار پلشت نویس است که طفلکم با بیماری روانی حاد نا شناخته پشت یک سری اسم زنانه قایم شده و از خانه و محل کار ساعت ها می نشیند و به نوشته های ِ من فکر می کند تا چه بنویسد که مثلن من را ناراحت کند اما برای من او هم جز همین زندگی است بالاخره اگر یهودا اسخریوطی نبود مسیح و داستانش شکل نمی گرفت ! ( اگر آخرین وسوسه های مسیح را نخوانده اید بخوانید که بی نظیر است اثر کازانتزاکیس ) بالاخره این آدم ها هم نقشی در زندگی ما دارند دیگر ! ( الان بدو برو فکر کن ببین چه حرف زشتی می تونی بنویسی که شخصیتت بیشتر آشکار بشه ) !

پی نوشت : دوستی اس می زند منابع خط میخی می خواهد می پرسم کتیبه می خوانی جواب نمی دهد ! می گویم منابعم انگلیسی است ! بعد از 24 ساعت اس می دهد اگر منابعت فارسی است معرفی کن !می خندم !

2: الهام عزیزم تحقیقی انجام داده راجع به مسجد جامع اصفهان ؛ عزیزکم  آنقدر دقیق دیده و نوشته که از خوشحالی نمی دانم چه بگویم ! درسشان با من دیروز تمام شد خدا را شکر چندتایی بودند که آنقدر خوب کار کرده بودند که خستگی ام به در شد !

/ 4 نظر / 16 بازدید
زویا

هنوز پس درگیر این کامنت گذار محترم هستی :)) این کتاب کازانتزاکیس که اسمش خیلی هم سخته رو دارم اما هی فرصت نمیشه بخونمش :)) ایشالله میخونمش همین روزا

خاطره

چه خوب .. خسته نباشی عزیزم

کیمیا(طرفداران صابر ابر)

[نیشخند] http://kimmah.persianblog.ir/ وبت خیلی نازه دوست گلم. واقعا لذت بردم.

فاطمه

گاهی از کنار شر باید گذر کرد.